Casa Rural La Riba

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 4 gasten
  • 2 bedden
  • 2 slaapkamers

Locatie

    De 6-kamer Casa Rural La Riba Sames ligt op circa 4 km van de Ruta van de Rio Dobra en nodigt gasten uit om te genieten van een privéterras.

    Gasten het Strand van Olla de San Vicente op 10 minuten rijden vinden en het centrum van Sames binnen 5 minuten te voet bereiken. Op circa 4,1 km van het landhuis vindt u het pad Senda de la Hoya de San Vicente.

    Casa Rural La Riba beschikt over een eigen keuken, naast het uitzicht op de tuin. De villa beschikt over een badkamer met een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn ook een haardroger en badlakens voor uw comfort.

    Gasten kunnen maaltijden bereiden in een eigen keuken of dineren in een eetgedeelte. Er zijn ook een koelkast, een oven en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    LicentienummerAT-147-AS
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Casa Rural La Riba Sames

    Casa Rural La Riba beschikt over een eigen keuken, naast het uitzicht op de tuin. De villa beschikt over een badkamer met een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn ook een haardroger en badlakens voor uw comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Rural La Riba Sames Natuur foto Casa Rural La Riba Sames Natuur foto Casa Rural La Riba Sames Natuur foto Casa Rural La Riba Sames Voorzieningen foto Casa Rural La Riba Sames Andere info foto Casa Rural La Riba Sames Voorzieningen foto Casa Rural La Riba Sames Interieur foto Casa Rural La Riba Sames Buitenkant foto Casa Rural La Riba Sames Kamer foto Casa Rural La Riba Sames Voorzieningen foto
    Superior Appartement

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Casa Rural La Riba Sames Natuur foto Casa Rural La Riba Sames Voorzieningen foto Casa Rural La Riba Sames Andere info foto Casa Rural La Riba Sames Buitenkant foto Casa Rural La Riba Sames Bedden foto Casa Rural La Riba Sames Interieur foto Casa Rural La Riba Sames Buitenkant foto Casa Rural La Riba Sames Keuken foto Casa Rural La Riba Sames Wastafels foto Casa Rural La Riba Sames Voorzieningen foto
    Deluxe Appartement

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Casa Rural La Riba Sames Natuur foto Casa Rural La Riba Sames Natuur foto Casa Rural La Riba Sames Voorzieningen foto Casa Rural La Riba Sames Andere info foto Casa Rural La Riba Sames Buitenkant foto Casa Rural La Riba Sames Fastfood foto Casa Rural La Riba Sames Restaurant foto Casa Rural La Riba Sames Voorzieningen foto Casa Rural La Riba Sames Interieur foto Casa Rural La Riba Sames Buitenkant foto
    Appartement

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Casa Rural La Riba Sames Natuur foto Casa Rural La Riba Sames Natuur foto Casa Rural La Riba Sames Voorzieningen foto Casa Rural La Riba Sames Andere info foto Casa Rural La Riba Sames Buitenkant foto Casa Rural La Riba Sames Fastfood foto Casa Rural La Riba Sames Restaurant foto Casa Rural La Riba Sames Voorzieningen foto Casa Rural La Riba Sames Interieur foto Casa Rural La Riba Sames Interieur foto
    Standaard Appartement

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Casa Rural La Riba Sames Natuur foto Casa Rural La Riba Sames Natuur foto Casa Rural La Riba Sames Voorzieningen foto Casa Rural La Riba Sames Buitenkant foto Casa Rural La Riba Sames Voorzieningen foto Casa Rural La Riba Sames Andere info foto Casa Rural La Riba Sames Buitenkant foto Casa Rural La Riba Sames Fastfood foto Casa Rural La Riba Sames Restaurant foto Casa Rural La Riba Sames Interieur foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 70 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Casa Rural La Riba Sames Natuur foto Casa Rural La Riba Sames Natuur foto Casa Rural La Riba Sames Voorzieningen foto Casa Rural La Riba Sames Andere info foto Casa Rural La Riba Sames Buitenkant foto Casa Rural La Riba Sames Fastfood foto Casa Rural La Riba Sames Restaurant foto Casa Rural La Riba Sames Buitenkant foto Casa Rural La Riba Sames Kamer foto Casa Rural La Riba Sames Interieur foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 70 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Rural La Riba Sames

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Rural La Riba Sames

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Hotels in steden wereldwijd

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in de villa?
      Ja, een eigen keuken, samen met een koelkast, een oven en keukengerei, is beschikbaar in de villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Casa Rural La Riba?
      Gasten van Casa Rural La Riba kunnen onder andere de Salida hacia Olla de San Vicente (4 km), de Ruta van de Rio Dobra 4,1) en het pad Senda de la Hoya de San Vicente 4,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Rural La Riba Sames